تصویر شاخص
حجم

939 کیلوبایت

نوع فایل

dwg

سیستم UPS:

1 – سیستم UPS با وقفه کوتاه یا آفلاین
متداولترين سيستم تامين برق اضطراری با وقفه كوتاه كه بيشتر در مراكز پزشكی بكار می رود، سيستم UPS مجهز به كليد تبديل اتوماتيك می باشد.
در سيستم UPS با وقفه كوتاه، در حالت عادی، باطری ها در حال شارژ هستند و در موقع قطع برق اصلی، ترانسفورماتور ايزوله لوازم پزشكی از طريق اينورتور، تغذيه می شود.
زمان تبديل برق، توسط كليد اتوماتيك، كمتر از 0.5 ثانيه می باشد و باطری ها بايد توان لازم برای سه ساعت تغذيه بارهای اضطراری را داشته باشند.

2 – سیستم UPS بدون وقفه یا آنلاین
سيستم برق اضطراری بدون وقفه UPS عمدتاً در شبكه های كامپيوتری بكار می رود.
در شرايط عادی، بارهای اضطراری، توسط دو مجموعه اينورتور و ركتيفاير و از طريق منبع اصلی، تغذيه می شوند و در عين حال باطری ها نيز بصورت شناور در حال شارژ هستند.
هنگامی كه برق منبع اصلي قطع شود، باطری ها كه در مدار هستند، بارهای اضطراری را از طريق اينورتور، تغذيه می نمايند و بنابراين وقفه ای در تامين برق بوجود نمی آيد.
سيستم های UPS هم بصورت تكفاز و هم سه فاز و در ظرفيت هاي مختلف ساخته می شود و برای دستيابی به توان بيشتر، می توان چند واحد آن را بطور موازی در مدار قرار داد.
در صورتيكه در بارهای مصرفی، جهش های جريان يا اضافه بارهای لحظه ای وجود داشته باشد، می توان از يك كليد بای پاس تريستوری استفاده نمود، كه در اين حالت، جهش ها مستقيماً به منبع اصلی منتقل شده و موجب پايداری ولتاژ می شوند.

اتوکد UPS

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 دیدگاه
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اتوکد UPS”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

قیمت دوره

رایگان

امتیازی ثبت نشده است
تعداد دانشجو : 0
تاریخ انتشار: 22 دی 1399آخرین بروزرسانی: 28 آذر 1401تعداد بازدید: 1353
قوانین استفاده
فروشنده

مهندس یوسف بلقیس آذر

قیمت دوره

رایگان