جزئیات نصب سینی کابل از نوع دیواری و آویزان سقفی

تصویر شاخص
حجم فایل

436 کیلوبایت

نوع فایل

DWG

چنانچه کابل ­ها در یک یا چند تراز بر روی بازوها (رک کابل)، سینی یا نردبان کابل نصب شوند، لازم است فاصله بین ترازهای بازوها، سینی ­ها و یا نردبان ­ها از هم نیز حداقل 30 سانتی­متر باشد.

حداقل فاصله کابل­ های برق فشار متوسط، فشار ضعیف و یا جریان ضعیف که بصورت مدفون در خاک و یا روی رک مخصوص کابل در کانال یا تونل آدم­رو روی سینی کابل در شفت و رایزر، سقف کاذب، روی دیوار و یا شرایط مشابه، نصب و اجرا می­گردند، از هم­دیگر و از لوله_های سیستم­های مکانیکی، آب، بخار و سوخت مایع، حداقل 30 سانتی­متر می­باشد. چنانچه کابل­های فشار متوسط، روی سینی کابل در شفت و یا رایزر کابل، سقف کاذب، روی دیوار و یا شرایط مشابه. در جوار کابل­ ها و لوله­ های فوق­ الذکر، نصب و اجرا گردند، ضمن رعایت حداقل فاصله 30 سانتی­متر، کابل،های فشار متوسط باید در سینی کابل فلزی با درپوش فلزی نصب گردیده و بسته به شرایط از یک دیوار و یا از یک جداکننده مناسب نیز برای جداسازی سینی کابل­های فشار متوسط از کابل ها و لوله­ های همجوار، استفاده گردد.

در انتخاب نوع مجاری جهت عبور کابل شبکه در ساختمان از قبیل لوله، ترانکینگ، سینی کابل، کابل و غیره باید امکانات دسترسی به کابل­ها نیز در نظر گرفته شود.

 

جزئیات نصب سینی کابل از نوع دیواری و آویزان سقفی

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

قیمت دوره

تومان5,000

تعداد
امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش متوسط
تعداد دانشجو : 2
تاریخ انتشار: 22 آذر 1400آخرین بروزرسانی: 27 آذر 1401تعداد بازدید: 552
قوانین استفاده
فروشنده

مهندس یوسف بلقیس آذر

قیمت دوره

تومان5,000

تعداد