برق رسانی میز دو طرفه آزمایشگاه

تصویر شاخص
حجم فایل

384 کیلوبایت

نوع فایل

DWG

سکوبندی آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی در کارآیی و استفاده بهینه آزمایشگاه نقش بسزایی داشته و شایان توجه خاص به نحوه ساخت و اجرای آن در آزمایشگاه می باشد. میز دوطرفه آزمایشگاه در سایزها و با مشخصات مختلف ساخته می شود تا در آزمایشگاه های مختلف کاربرد داشته و یا با اهداف گوناگون استفاده گردند.

بسته به اینکه سکوبندی آزمایشگاه شیمی انجام می گیرد یا آزمایشگاه میکروبیولوژی و یا بسته به اینکه کابینت های آزمایشگاهی در یک آزمایشگاه تحقیقاتی مورد استفاده هستند یا آزمایشگاه آموزشی نوع مواد اولیه مصرفی و رویه کار متفاوت خواهد بود.

میز های وسط یا دوطرفه آزمایشگاهی  که عموما در فضای وسط ازمایشگاه نصب میشوند برای قرار دادن دستگاهای آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرند که امکان نصب سینک در دو طرف آن میسر میباشد. همینطور روی این میز ها پریز های برق و شیر آلات گاز و وکیوم نیز قابلیت نصب دارند.

این میز ها دارای قابلیت تولید به عرض های ۱۲۰ و ۱۴۰ و ۱۵۰و ۱۶۰ سانتی متر متناسب با فضای آزمایشگاهی را دارند. روی این میز ها متناسب با نوع کاربری آنها امکان نصب شلف وجود دارد. تمامی مشخصات فنی میزهای یک طرفه برای میزهای وسط یا دوطرفه نیز صدق میکند.

در آزمایشگاه ، داروخانه و داروسازی، پریزهای مور د نیاز باید از نوع توکار بوده و در روی میزهای کار یا روی دیوارها در ارتفاع 120 سانتی متر از کف تمام شده نصب شود.

برق رسانی میز دو طرفه آزمایشگاه

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 دیدگاه
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “برق رسانی میز دو طرفه آزمایشگاه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

قیمت دوره

تومان5,000

تعداد
امتیازی ثبت نشده است
تعداد دانشجو : 0
تاریخ انتشار: 6 مهر 1400آخرین بروزرسانی: 28 آذر 1401تعداد بازدید: 600
قوانین استفاده
فروشنده

مهندس یوسف بلقیس آذر

قیمت دوره

تومان5,000

تعداد